RNG Date Scheduler (2.0.0) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Description
ru: Описание

en: Enabled
ru: Включено

en: None
ru: Нет

en: Field
ru: Поле

en: Default
ru: По умолчанию

en: Before
ru: До

en: After
ru: После

en: Now
ru: Сейчас

en: Dates
ru: Даты

en: Not applicable
ru: Не применимо

en: Neutral
ru: Нейтральный
