RNG Date Scheduler (2.0.0) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Description
sk: Popis

en: Enabled
sk: Povolené

en: None
sk: Žiadne

en: Field
sk: Pole

en: Default
sk: Predvolené

en: Before
sk: Pred

en: After
sk: Za

en: Now
sk: Teraz

en: Dates
sk: Dátumy

en: Not applicable
sk: Neurčené
