RNG Date Scheduler (2.0.0) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Description
sl: Opis

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: None
sl: Brez

en: Field
sl: Polje

en: Default
sl: Privzeto

en: Dates
sl: Datumi
