RNG Date Scheduler (8.x-1.0-rc1) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Status
et: Olek

en: Description
et: Kirjeldus

en: Enabled
et: Lubatud

en: None
et: Puudub

en: Field
et: Väli

en: Default
et: Vaikimisi

en: Before
et: Enne

en: After
et: Pärast

en: Now
et: Praegu

en: Dates
et: Kuupäevad

en: Not applicable
et: Pole rakendatav
