RNG Date Scheduler (8.x-1.0-rc1) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Enabled
ht: Aktif

en: Default
ht: Pa defo

en: Not applicable
ht: Pa aplikab
