RNG Date Scheduler (8.x-1.0-rc1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Description
jv: Katrangan

en: Enabled
jv: Urip

en: None
jv: Nihil

en: Default
jv: Gawan

en: Before
jv: Sadurunge

en: After
jv: Sawise

en: Dates
jv: Tanggal
