RNG Date Scheduler (8.x-1.0-rc1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Description
ku: دەربارە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: None
ku: هیچ

en: Field
ku: خانە

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Dates
ku: بەروارەکان
