RNG Date Scheduler (8.x-1.0-rc1) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Description
lt: Aprašymas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: None
lt: Joks

en: Field
lt: Laukelis

en: Default
lt: Numatytasis

en: Before
lt: Prieš

en: After
lt: Po

en: Now
lt: Dabar

en: Dates
lt: Datos

en: Not applicable
lt: Nepalaikoma

en: Neutral
lt: Neutralus
