RNG Date Scheduler (8.x-1.0-rc1) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Description
pl: Opis

en: Enabled
pl: Włączone

en: None
pl: Brak

en: Field
pl: Pole

en: Default
pl: Domyślny

en: Before
pl: Przed

en: After
pl: Po

en: Now
pl: Teraz

en: Date fields
pl: Pola daty

en: Dates
pl: Daty

en: Not applicable
pl: Nie dotyczy
