RNG Date Scheduler (8.x-1.0-rc1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Description
te: వివరణ

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Field
te: ఖాళీ

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Dates
te: తేదీలు
