RNG Date Scheduler (8.x-1.0-rc1) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Description
uk: Опис

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: None
uk: Немає

en: Field
uk: Поле

en: Default
uk: Базово

en: Before
uk: Перед

en: After
uk: Після

en: Now
uk: Зараз

en: Dates
uk: Дати

en: Not applicable
uk: Не застосовне

en: Neutral
uk: Середня
