RNG Date Scheduler (8.x-1.0-rc2) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Description
el: Περιγραφή

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: None
el: Κανένα

en: Field
el: Πεδίο

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Before
el: Πριν

en: After
el: Μετά

en: Now
el: Τώρα

en: Dates
el: Ημερομηνίες

en: Not applicable
el: Μη εφαρμόσιμο
