RNG Date Scheduler (8.x-1.0-rc2) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Description
gl: Descrición

en: Enabled
gl: Activado

en: None
gl: Ningún

en: Field
gl: Campo

en: Default
gl: Predeterminado

en: Before
gl: Antes

en: After
gl: Despois

en: Now
gl: Agora

en: Dates
gl: Datas

en: Not applicable
gl: Non aplicable
