RNG Date Scheduler (8.x-1.0-rc2) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Description
id: Deskripsi

en: Enabled
id: Aktif

en: None
id: Tiada

en: Field
id: Bidang

en: Default
id: Bawaan

en: Before
id: Sebelum

en: After
id: Sesudah

en: Now
id: Sekarang

en: Dates
id: Tanggal

en: Not applicable
id: Tidak berlaku
