RNG Date Scheduler (8.x-1.0-rc2) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Description
ka: აღწერა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: None
ka: არცერთი

en: Field
ka: ველი

en: Before
ka: მდე

en: After
ka: შემდეგ

en: Dates
ka: თარიღები
