RNG Date Scheduler (8.x-1.0-rc2) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Description
ps: سپړنه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Default
ps: تلواله

en: Before
ps: مخکې

en: After
ps: وروسته
