RNG Date Scheduler (8.x-1.0-rc2) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Description
ug: بايانى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: None
ug: يوق

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Dates
ug: چېسلاسى
