RNG Date Scheduler (8.x-1.0-rc2) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Description
ur: وضاحت

en: Enabled
ur: فعال

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Field
ur: فیلڈ

en: Default
ur: طے شدہ
