RNG Date Scheduler (8.x-1.0-rc2) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Description
vi: Mô tả

en: Enabled
vi: Bật

en: None
vi: Không có

en: Field
vi: Trường

en: Default
vi: Mặc định

en: Before
vi: Trước

en: After
vi: Sau

en: Now
vi: Bây giờ

en: Dates
vi: Ngày
