RNG Date Scheduler (8.x-1.0-rc2) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Description
ar: الوصف

en: Enabled
ar: مفعل

en: None
ar: لا شيء

en: Field
ar: الحقل

en: Default
ar: الافتراضي

en: Before
ar: قبل

en: After
ar: بعد

en: Dates
ar: التواريخ

en: Not applicable
ar: غير منطبق
