RNG Date Scheduler (8.x-1.0-rc2) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Description
fa: توضیحات

en: Enabled
fa: فعال

en: None
fa: هیچ

en: Field
fa: فیلد

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Before
fa: قبل از

en: After
fa: بعد

en: Now
fa: اکنون

en: Dates
fa: تاریخ‌ها

en: Not applicable
fa: غیر مرتبط
