RNG Date Scheduler (8.x-1.0-rc2) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Description
fi: Kuvaus

en: Enabled
fi: Käytössä

en: None
fi: Ei mitään

en: Field
fi: Kenttä

en: Default
fi: Oletus

en: Before
fi: Ennen

en: After
fi: Jälkeen

en: Now
fi: Nyt

en: Dates
fi: Päivämäärät

en: Not applicable
fi: Ei käytössä
