RNG Date Scheduler (8.x-1.0-rc2) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Status
is: Støða

en: Description
is: Lýsing

en: Enabled
is: Virkjað

en: Field
is: Rein

en: Default
is: Standard
