RNG Date Scheduler (8.x-1.0-rc2) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Description
hr: Opis

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: None
hr: Nema

en: Field
hr: Polje

en: Default
hr: Zadano

en: Before
hr: Prije

en: After
hr: Nakon

en: Dates
hr: Datumi
