RNG Date Scheduler (8.x-1.0-rc2) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Status
it: Stato

en: Description
it: Descrizione

en: Enabled
it: Attivato

en: None
it: Nessuno

en: Field
it: Campo

en: Default
it: Predefinito

en: Before
it: Prima

en: After
it: Dopo

en: Now
it: Adesso

en: Dates
it: Date

en: Not applicable
it: Non applicabile

en: Neutral
it: Neutrale
