RNG Date Scheduler (8.x-1.0-rc2) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Description
mn: Тайлбар

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: None
mn: Байхгүй

en: Field
mn: Талбар

en: Default
mn: Анхны утга

en: Before
mn: Өмнө

en: After
mn: Дараа
