RNG Date Scheduler (8.x-1.0-rc1) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Description
pt: Descrição

en: Enabled
pt: Ativado

en: None
pt: Nenhum

en: Default
pt: Por defeito

en: Before
pt: Antes

en: After
pt: Após

en: Now
pt: Agora

en: Dates
pt: Datas

en: Not applicable
pt: Não aplicável

en: Neutral
pt: Neutro
