RNG Date Scheduler (8.x-1.0-rc1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Description
sv: Beskrivning

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: None
sv: Ingen

en: Field
sv: Fält

en: Default
sv: Förvald

en: Before
sv: Före

en: After
sv: Efter

en: Now
sv: Nu

en: Dates
sv: Datum

en: Not applicable
sv: Ej tillämpligt
