RNG Date Scheduler (8.x-1.0-rc1) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: None
th: ไม่มี

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Before
th: ก่อน

en: After
th: หลัง

en: Now
th: เดี๋ยวนี้
