Multi Site Status Dashboard (1.0.0-beta2) - en to ar translation catalogue (38 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Item
ar: عنصر

en: Type
ar: النوع

en: Description
ar: الوصف

en: Version
ar: النسخة

en: Edit
ar: تحرير

en: Settings
ar: الإعدادات

en: View
ar: عرض

en: Total
ar: المجموع

en: Error
ar: خطأ

en: Created
ar: الإنشاء

en: Site name
ar: اسم الموقع

en: Module
ar: الوحدة

en: Update status
ar: حالة التحديث

en: Published
ar: منشور

en: Severity
ar: الحدة

en: Warning
ar: تحذير

en: OK
ar: موافق

en: Details
ar: التفاصيل

en: General
ar: عام

en: Role
ar: الدور

en: Users
ar: المستخدمين

en: Last checked
ar: أخر تحقق

en: Result
ar: نتيجة

en: Notice
ar: إعلام

en: Info
ar: معلومات

en: Changed
ar: تم التغير

en: Debug
ar: تنقيح

en: Drupal version
ar: نسخة دروبال

en: Emergency
ar: حالة طارئة

en: The name of the site.
ar: اسم الموقع.

en: Alert
ar: تنبيه

en: Critical
ar: حرج

en: Warnings found
ar: يوجد تحذيرات

en: Errors found
ar: يوجد أخطاء

[ctx: Examined]
en: Checked
ar: التحقق
    في السياق: تم الفحص
