Multi Site Status Dashboard (1.0.0-beta2) - en to bn translation catalogue (18 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Type
bn: টাইপ

en: Description
bn: বিবরণ

en: Version
bn: সংস্করণ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Settings
bn: সেটিংস

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Error
bn: ত্রুটি

en: Site name
bn: সাইটের নাম

en: Module
bn: মডিউল

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: OK
bn: ঠিক আছে

en: Details
bn: বিস্তারিত

en: General
bn: সাধারণ

en: Users
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ

en: Debug
bn: ডিবাগ
