Multi Site Status Dashboard (1.0.0-beta2) - en to bo translation catalogue (27 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Type
bo: རིགས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Version
bo: པར་གཞི

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Total
bo: ཁྱོན་བསྡོམས

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Site name
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་མིང

en: Module
bo: མ་དཔེ

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Severity
bo: གཟབ་ནན

en: Warning
bo: ཉེན་བརྡ

en: Details
bo: ཞིབ་ཕྲ

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: Users
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Last checked
bo: མཐའ་མཇུག་བལྟས་པ

en: Info
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Debug
bo: སྐྱོན་སེལ

en: Not supported
bo: རྒྱབ་སྐྱོར་མེད

en: The name of the site.
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་མིང་།
