Multi Site Status Dashboard (1.0.0-beta2) - en to bs translation catalogue (17 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Type
bs: Tip

en: Description
bs: Opis

en: Version
bs: Verzija

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Settings
bs: Postavke

en: View
bs: Pregled

en: Error
bs: Greška

en: Created
bs: Kreiran

en: Site name
bs: Ime web stranice

en: Update status
bs: Status osvježavanja

en: Published
bs: Objavljeno

en: Details
bs: Detalji

en: Role
bs: Uloga

en: Users
bs: Korisnici

en: Last checked
bs: Zadnji put provjereno
