Multi Site Status Dashboard (1.0.0-beta2) - en to ca translation catalogue (35 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Item
ca: Element

en: Type
ca: Tipus

en: Description
ca: Descripció

en: Version
ca: Versió

en: Edit
ca: Edita

en: Settings
ca: Paràmetres

en: View
ca: Mostra

en: Created
ca: Creat

en: Site name
ca: Nom del lloc

en: Module
ca: Mòdul

en: Ignored
ca: Ignorada

en: Update status
ca: Estat de les actualitzacions

en: Published
ca: Publicat

en: Severity
ca: Severitat

en: Warning
ca: Avís

en: Details
ca: Detalls

en: Role
ca: Rol

en: Users
ca: Usuaris

en: Last checked
ca: Validat per darrera vegada

en: Result
ca: Resultat

en: Notice
ca: Notificació

en: Changed
ca: Canviat

en: Debug
ca: Depuració

en: Not supported
ca: Sense suport

en: Drupal version
ca: Versió del Drupal

en: Emergency
ca: Urgència

en: The name of the site.
ca: El nom del lloc.

en: Alert
ca: Alerta

en: Critical
ca: Crític

en: Warnings found
ca: Alertes trobades

en: Errors found
ca: Errors trobats

[ctx: Examined]
en: Checked
ca: Comprovacions
