Multi Site Status Dashboard (1.0.0-beta2) - en to et translation catalogue (37 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Item
et: Kirje

en: Type
et: Liik

en: Description
et: Kirjeldus

en: Version
et: Versioon

en: Edit
et: Muuda

en: Settings
et: Seaded

en: View
et: Kuva

en: Total
et: Kokku

en: Error
et: Viga

en: Created
et: Loodud

en: Site name
et: Saidi nimi

en: Module
et: Moodul

en: Ignored
et: Eiratud

en: Update status
et: Uuenduste olek

en: Published
et: Avaldatud

en: Severity
et: Tõsidus

en: Warning
et: Hoiatus

en: OK
et: Olgu

en: Details
et: Üksikasjad

en: General
et: Üldine

en: Role
et: Roll

en: Users
et: Kasutajad

en: Last checked
et: Viimati kontrollitud

en: Result
et: Tulemus

en: Notice
et: Teavitus

en: Changed
et: Muudetud

en: Debug
et: Siluma

en: Drupal version
et: Drupali versioon

en: Emergency
et: Hädaabi

en: The name of the site.
et: Saidi nimetus.

en: Alert
et: Hoiatus

en: Critical
et: Kriitiline

en: Warnings found
et: Leitud hoiatused

en: Errors found
et: Leitud vead
