Multi Site Status Dashboard (1.0.0-beta2) - en to ne translation catalogue (20 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Item
ne: वस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: Description
ne: विवरण

en: Version
ne: संस्करण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: View
ne: दृश्य

en: Error
ne: त्रुटि

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Site name
ne: साइटको नाम

en: Update status
ne: अपडेट को अवस्था

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Warning
ne: चेतावनी

en: OK
ne: ठिक छ

en: Details
ne: विस्तृत

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: Info
ne: जानकारी
