Multi Site Status Dashboard (1.0.0-beta2) - en to or translation catalogue (8 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Error
or: ତ୍ରୁଟି

en: Site name
or: ସାଇଟ ନାମ

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ
