Multi Site Status Dashboard (1.0.0-beta2) - en to pt translation catalogue (39 entries)

en: Title
pt: Título

en: Status
pt: Estado

en: Delete
pt: Eliminar

en: Type
pt: Tipo

en: Description
pt: Descrição

en: Version
pt: Versão

en: Edit
pt: Editar

en: Settings
pt: Definições

en: View
pt: Mostrar

en: Error
pt: Erro

en: Created
pt: Criado

en: Site name
pt: Nome do sítio

en: Module
pt: Módulo

en: Current version
pt: Versão atual

en: Ignored
pt: Ignorado

en: Update status
pt: Estado das atualizações

en: Published
pt: Publicado

en: Severity
pt: Severidade

en: Warning
pt: Aviso

en: Details
pt: Detalhes

en: General
pt: Geral

en: Role
pt: Grupo

en: Users
pt: Utilizadores

en: Last checked
pt: Verificado pela última vez em

en: Result
pt: Resultado

en: Notice
pt: Aviso

en: Info
pt: Informações

en: Changed
pt: Alterado

en: Debug
pt: Depuração

en: Revoked
pt: Revogado(a)

en: Not supported
pt: Não suportado

en: Drupal version
pt: Versão do Drupal

en: Emergency
pt: Emergência

en: The name of the site.
pt: O nome do site.

en: Alert
pt: Alerta

en: Critical
pt: Crítico

en: Warnings found
pt: Avisos encontrados

en: Errors found
pt: Erros encontrados

[ctx: Examined]
en: Checked
pt: Marcado
