Multi Site Status Dashboard (1.0.0-beta2) - en to ug translation catalogue (19 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Item
ug: تۈرلەر

en: Type
ug: تىپى

en: Description
ug: بايانى

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Error
ug: خاتالىق

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Site name
ug: بېكەت نامى

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Severity
ug: مۇھىملىقى

en: OK
ug: جەزملەش

en: Details
ug: تەپسىلاتى

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Role
ug: ئەزا گورۇپپىسى

en: Users
ug: ئىشلەتكۈچىلەر

en: Site URL
ug: تور بەت ئادرېسى
