Multi Site Status Dashboard (1.0.0-beta2) - en to uk translation catalogue (46 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Item
uk: Елемент

en: Type
uk: Тип

en: Description
uk: Опис

en: Version
uk: Версія

en: Edit
uk: Редагувати

en: Settings
uk: Налаштування

en: View
uk: Перегляд

en: Total
uk: Всього

en: Error
uk: Помилка

en: Created
uk: Створено

en: Site name
uk: Назва сайту

en: Module
uk: Модуль

en: Current version
uk: Поточна версія

en: Ignored
uk: Ігнорується

en: Update status
uk: Стан оновлення

en: Published
uk: Опубліковано

en: Severity
uk: Важливість

en: Warning
uk: Попередження

en: OK
uk: Гаразд

en: Details
uk: Подробиці

en: General
uk: Загальне

en: Role
uk: Роль

en: Users
uk: Користувачі

en: Last checked
uk: Востаннє перевірено

en: Result
uk: Результат

en: Notice
uk: Сповіщення

en: Info
uk: Інформація

en: Changed
uk: Змінено

en: Site URL
uk: Адреса сайту

en: Add site
uk: Додати сайт

en: Debug
uk: Зневадження

en: Advice
uk: Рада

en: Revoked
uk: Недійсний

en: Not supported
uk: Не підтримується

en: Drupal version
uk: Версія Drupal

en: PHP version
uk: Версія PHP

en: Emergency
uk: Аварійна ситуація

en: The name of the site.
uk: Назва сайту.

en: Alert
uk: Застереження

en: Critical
uk: Критична ситуація

en: Warnings found
uk: Знайдені попередження

en: Errors found
uk: Знайдені помилки

[ctx: Examined]
en: Checked
uk: Перевірено
