Multi Site Status Dashboard (1.0.0) - en to dz translation catalogue (16 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Version
dz: ཐོན་རིམ་

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: View
dz: སྟོན་

en: Error
dz: འཛོལ་བ་

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Site name
dz: ས་ཁོངས་མིང་།

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Severity
dz: འཚུབ་ཆ།

en: Details
dz: རྒྱས་བཤད་ཚུ་

en: Users
dz: ལག་ལེན་པ་ཚུ་
