Multi Site Status Dashboard (1.0.0) - en to eu translation catalogue (32 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Item
eu: Elementua

en: Type
eu: Mota

en: Description
eu: Azalpena

en: Version
eu: Bertsioa

en: Edit
eu: Editatu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: View
eu: Bista

en: Error
eu: Errorea

en: Created
eu: Sortua

en: Site name
eu: Gunearen izena

en: Module
eu: Modulua

en: Ignored
eu: Ezikusia

en: Update status
eu: Eguneratu egoera

en: Published
eu: Argitaratua

en: Severity
eu: Larritasuna

en: Warning
eu: Kontuz

en: OK
eu: Ados

en: Details
eu: Xehetasunak

en: General
eu: Orokorra

en: Role
eu: Rol

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: Notice
eu: Ohartarazpena

en: Info
eu: Informazioa

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Debug
eu: Araztu

en: Emergency
eu: Larrialdia

en: The name of the site.
eu: Gunearen izena.

en: Alert
eu: Alerta

en: Critical
eu: Larria
