Multi Site Status Dashboard (1.0.0) - en to fi translation catalogue (34 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Item
fi: Nimike

en: Type
fi: Tyyppi

en: Description
fi: Kuvaus

en: Version
fi: Versio

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Settings
fi: Asetukset

en: View
fi: Näytä

en: Total
fi: Yhteensä

en: Error
fi: Virhe

en: Created
fi: Luotu

en: Site name
fi: Sivuston nimi

en: Module
fi: Moduuli

en: Update status
fi: Päivitystiedot

en: Published
fi: Julkaistu

en: Severity
fi: Vakavuus

en: Warning
fi: Varoitus

en: Details
fi: Yksityiskohdat

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Role
fi: Rooli

en: Users
fi: Käyttäjät

en: Last checked
fi: Tarkistettu viimeksi

en: Result
fi: Tulos

en: Notice
fi: Huomio

en: Info
fi: Tieto

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Debug
fi: Debuggaa

en: Drupal version
fi: Drupal-versio

en: Emergency
fi: Hätätila

en: The name of the site.
fi: Sivuston nimi.

en: Alert
fi: Varoitus

en: Critical
fi: Kriittinen
