Multi Site Status Dashboard (1.0.0) - en to fil translation catalogue (13 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Status
fil: Kalagayan

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Type
fil: Uri

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: View
fil: Tingnan

en: Error
fil: Mali

en: Created
fil: Inilikha

en: Site name
fil: Pangalan ng sityo

en: Published
fil: Inilathala

en: Users
fil: Mga tagagamit
