Multi Site Status Dashboard (1.0.0) - en to is translation catalogue (18 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Status
is: Støða

en: Delete
is: Strika

en: Type
is: Slag

en: Description
is: Lýsing

en: Version
is: Útgáva

en: Edit
is: Broyt

en: Settings
is: Setingar

en: View
is: Vís

en: Error
is: Feilur

en: Created
is: Stovnað

en: Site name
is: Navn á heimasíðu

en: Update status
is: Dagfør støðu

en: Published
is: Útgivið

en: Severity
is: Álvarsemi

en: Details
is: Nágreining

en: Role
is: Leiklutur

en: Users
is: Brúkarar
