Multi Site Status Dashboard (1.0.0) - en to gu translation catalogue (22 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Item
gu: નંગ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Description
gu: વર્ણન

en: Version
gu: આવૃતિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: View
gu: જુઓ

en: Error
gu: ભુલ

en: Site name
gu: સાઈટ ની ઓળખ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Warning
gu: ચેતવણી

en: Details
gu: વિગતો

en: General
gu: સામાન્ય

en: Role
gu: હોદો

en: Users
gu: વપરાશકર્તાઓ

en: Result
gu: પરિણામ

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Emergency
gu: કટોકટી

en: Alert
gu: ચેતવણી
