Multi Site Status Dashboard (1.0.0) - en to is translation catalogue (28 entries)

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Item
is: Hlutur

en: Type
is: Gerð

en: Description
is: Lýsing

en: Version
is: Útgáfa

en: Edit
is: Breyta

en: Settings
is: Stillingar

en: View
is: Skoða

en: Total
is: Samtals

en: Error
is: Villa

en: Created
is: Stofnað

en: Site name
is: Nafn vefs

en: Module
is: Eining

en: Current version
is: Núverandi útgáfa

en: Ignored
is: Hunsað

en: Update status
is: Uppfærslustaða

en: Published
is: Birt

en: Severity
is: Alvarleiki

en: Warning
is: Viðvörun

en: OK
is: Í lagi

en: Details
is: Nánar

en: General
is: Almennt

en: Role
is: Hlutverk

en: Users
is: Notendur

en: Notice
is: Tilkynning

en: The name of the site.
is: Nafnið á vefnum.
