Multi Site Status Dashboard (1.0.0) - en to ku translation catalogue (24 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Item
ku: دانە

en: Type
ku: جۆر

en: Description
ku: دەربارە

en: Version
ku: وەشان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: View
ku: پیشاندان

en: Error
ku: هەڵە

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Site name
ku: ناونیشانی ماڵپەڕ

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Severity
ku: دژواری

en: Warning
ku: ئاگاداری

en: OK
ku: باشە

en: Details
ku: زانیاری زیاتر

en: General
ku: گشتی

en: Role
ku: ڕۆل

en: Users
ku: بەکارهێنەران

en: Info
ku: زانیاری

en: Debug
ku: هەڵدۆزین

en: The name of the site.
ku: ناوی ماڵپەڕ.
