Multi Site Status Dashboard (1.0.0) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Type
mk: Тип

en: Settings
mk: Поставки

en: Details
mk: Детали

en: Users
mk: Корисници
