Multi Site Status Dashboard (1.0.0) - en to mn translation catalogue (15 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Type
mn: Төрөл

en: Description
mn: Тайлбар

en: Edit
mn: Засварлах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: View
mn: Харах

en: Error
mn: Алдаа

en: Created
mn: Үүссэн

en: Site name
mn: Сайтын нэр

en: Update status
mn: Статусыг шинэчлэх

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Details
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Users
mn: Хэрэглэгчид
